Nábytkové stolárstvo Maderas

Stolárstvo Maderas sa zaoberá zákazkovou výrobou atypického nabytku, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou bytových, obchodných alebo verejných interiérových celkov. Dieľňa je v prevádzke od roku 2002. Spoločnosť je vďaka svojím dlhoročným skúsenostiam a profesionálnemu prístupu spoľahlivým partnerom mnohých architektonických a dizajnových ateliérov.

Výroba atypického nábytku na mieru

Atypická výroba je našou hlavnou činnosťou, čomu je prispôsobené aj vybavenie našej dieľne. V našom portfóliu nájdete množstvo realizovaných projektov, a to od interiérových dverí, kuchynských liniek, stolov, drevených schodísk, ale aj komerčných priestorov. Nezáleží na tom, ako veľky je váš projekt. Dokážeme vyrobiť čokolvek od malých kusov nábytku až po väčšie interiérové celky, akými sú kompletné zariadenia kúpeľní, spální, jedálni alebo kuchýň. Skúsenosti máme taktiež s realizáciou komerčných a rôznych reprezentačných priestorov.

Dôraz kladieme na zvýraznenie individuality každého klienta. Dôležitá je pre nás jedinečnosť každého vyrobeného kusu nábytku. Záleží nám na vašej dôvere a preto je prioritou našej práce kvalitné a detailné spracovanie, seriózny prístup a využívanie overených materiálov od renomovaných dodávateľov.